En İyi 5 Torrent İndirme Programı

Torrent dosya indirme programları genelde düşük sistem gereksinimine ihtiyaç duyan .torrent uzantılı meta dosyaları indirebilme özelliğine sahip kullanışlı torrent indirme programlarıdır. En iyi 5 torrent indirme programı içerisinde genelde kullanımı basit ve arayüz olarak çeşitli özelliklere sahip, boyutu küçük ama işlevi büyük torrent programlarını ele alacağız.

Torrent indirme programları içerisinde en popüler olanı şüphesiz uTorrent olacaktır. Küçük boyutu ile sayısız özelliğe sahip uTorrent, özellikle Windows işletim sisteminin bir numaralı torrent dosyaları indirme programıdır. Bu yüzden en iyi 5 torrent dosya indirme programlarının en üstüne uTorrent programını koyuyor olacağız.

Torrent uzantılı linkleri açabileceğiniz ve torrent dosyası indirme sürecini başlatabileceğiniz bu programlar sayesinde torrent sitelerinden edindiğiniz dosyaları indirebilirsiniz.

BitTorrent protokolü hakkında bilgi almak ve Torrent nedir? Torrent dosya paylaşımı nasıl çalışır sorularınıza ilgili yazılarımız yardımcı olacaktır. Şimdi diğer torrent indirme programlarına bakalım.

En İyi 5 Torrent İndirme Programı

  1. uTorrent (Windows, Mac, Linux)
  2. Deluge (Windows, Mac, Linux)
  3. Transmission (Mac, Linux)
  4. rTorrent/ruTorrent (Linux)
  5. Vuze (Windows/Mac/Linux)

One Comment

  1. ekapıcı
    Posted 29 Ocak 2012, Pazar at 03:30 | Permalink

    en iyisi utorent dir her zaman.

Yorumlarınızı Alalım

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>