Twitpic ile Fotoğraflarınızı Twitter’a Gönderin

Twitpic fotoğraflarınızı Twitter üzerinde paylaşmanızı sağlayan bir servistir. Twitter hesabınıza fotoğraf göndermek istediğinizde Twitpic kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Twitter üzerine inşa edilmiş siteler kervanında yer alan ve fotoğraflarınızı Twitter’a aktarmanıza yardımcı olan Twitpic hakkında aslında söylenebilecek fazla birşey yok. Basit bir şekilde fotoğraf yükle (upload photo) kısmından fotoğrafınızı yüklemeniz, varsa twitter hesabınızda mesaj olarak çıkacak yazıyı girmeniz yeterli oluyor. Tüm bu işlemler için önce Twitpic üzerinden twitter hesap bilgilerinizi girip giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Twitpic üzerinden yüklediğiniz fotoğraflar hem twitter mesajı olarak twitter hesabınızda hem de Twitpic üzerinde paylaşıma açık bir şekilde duruyor.

Twitpic mobil olarak kullanabileceğiniz ve nerede olursanız olun cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları twitter hesabınıza gönderme konusunda da ayarlamalara sahip. Bunun için ayarlar kısmında twitter kullanıcı adınız ve Twitpic’in size verdiği 4 haneli pin numarası ile bir email adresine sahip oluyorsunuz.

Örnek verirsek murekkep.1234@twitpic.com şeklinde bir email adresini Twitpic size veriyor. Bu adresi mobil cihazınızda Twitpic olarak adres defterine kaydetmeniz halinde çektiğiniz bir fotoğrafı bu email adresine mail olarak göndermenizle beraber twitter hesabınıza da twitter mesajı olarak aktarmış oluyorsunuz.

6 Comments

 1. rabia
  Posted 12 Şubat 2013, Salı at 16:59 | Permalink

  ben mail yoluyla atıyorum fotoğrafları ama açıklama paylaşamyorum.nasıl yapabilirim?

 2. murat
  Posted 18 Ocak 2012, Çarşamba at 20:09 | Permalink

  yaşa melis :D

  • ahmet fatih
   Posted 8 Temmuz 2012, Pazar at 16:40 | Permalink

   yaşayın

 3. melis
  Posted 28 Kasım 2011, Pazartesi at 23:39 | Permalink

  yaşa beril :D

 4. Rıdvan
  Posted 24 Temmuz 2010, Cumartesi at 14:36 | Permalink

  Birileri Bunu Nasıl Nerden Yükleyeceğimizde Söyleyebilir mi acaba ?

  • beril
   Posted 13 Eylül 2011, Salı at 13:13 | Permalink

   çok yaşa rıdvan :D

Yorumlarınızı Alalım

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>