Bilgilendirme ve Anket


Birkaç haftadır Mürekkep.Org biraz sessiz kaldı, farkındayız. Kısaca bahsetmek gerekirse Fatih, Almanya yollarından izlenimlerini aktarıyor. Kendi sitesinde, verdiği arayı ve Almanya’da bulunduğu süreç boyunca gözlemlediklerine bakabilirsiniz. Serkan için bu aralar yeni dönem hazırlıkları başlıyor. O da geçtiğimiz hafta boyunca yoğun bir dönem yaşadı. Ben ise ikinci uzun iznimi kullanıp Türkiye’nin kuzeybatı bölgelerini keşfe çıktım. Tabii her gezinin bir de dönüşü var misali gelince yoğun bir iş temposuyla karşılaştım. Muhtemelen önümüzdeki haftadan itibaren yeni yayın dönemine tam kadro geçeceğiz. Yazılarımız devam edecek. Takip eden ve ilgilerini gösteren tüm dostlara teşekkürler.

Geçtiğimiz ayın sorusu olan İzlemekten En Keyif Aldığınız Dizi Hangisi? anketimiz sessiz kaldığımız süre içerisinde sonuçlanmış. Sonuçlarına bakacak olursak toplam 410 oy kullanılmış. İlk üç sıra; oyların 182’si %44 pay ile Lost’a gitmiş. 78 oy ile %19’luk pay Heroes’un olmuş. Prison Break ise 61 oy alarak %15’lik payı almış. Katılım için teşekkür ediyoruz.

Eylül ayının sorusu ise henüz ilk haftalarını yaşayan Turkcell Süper Ligi ile ilgili. Anketimizin sorusu bu sene 50. senesini kutlayan profesyonel futbol ligimizde şampiyon sizce kim olacak? Ekim başına kadar sürecek anketimize katılımınızı sağ taraftaki kısımdan yapabilirsiniz.

Görüşmek üzere.


Feedback

  Comments: 4


  1. Blogu her açtığımda “Kitapblog” başlığı ile karşılaşmaktan bıkmıştım :-)

    Dizilere gelince, LOST ve Prison Break vazgeçilmezlerim. Şu LOST 4.sezon gelse de kotayı aşmaya razıyım :-)


  2. Alper abi hoş geldin. Aha sabah yeni kalktım direk baktığım ilk sitelerden biri. Yani o derece yazılarınızı takip ediyoruz. Anket sonucu açık ve net Cimbom tabii ki:) Ama yanlışlıkla Diğer diye gitti yinede açık ara önde gideriz:)


  3. Özlettiniz kendinizi.RSS ye murekkep.org yazıkarının gelmediğini görünce hata mı var deyip siteye giriyordum.Ama artık yazıları okumaya gelicem :)


  4. Efendim en kısa zamanda yeni yazılarınızı ve makalelerinizi bekliyoruz. Çok ara verdiniz çok. :) Şaka bir yana Mürekkep.org kurulduğu günden bu yana hem siteye gelerek hem de RSS aracılığıyla takip ettiğim bir site. Ayrıca site anketinde Lost’un en çok izlenen dizi olması hiç şaşırtıcı değil. Bir izleyenin bir daha bırakamadığı bir dizi çünkü. Bu arada yeni anketinizde de Fenerbahçemizden yana oyumuzu kullandık.

    Saygılar Mürekkep…

Your feedback