Dosyalarınızı Tek Seferde 12 Farklı Dosya Yükleme Sitesine Gönderin


Dosya yüklemek istediğimizde ücretsiz dosya yükleme sitelerine yöneliriz. Amacımız bilgisayarımızda bulunan dosyaları internet ortamına yükleyerek (upload) paylaşımda bulunmaktır. Dosya yükleme sitelerinin detaylarına ya da özelliklerine bakmadan tek bir web servisi ile 12 farklı dosya yükleme sitesine dosyalarınızı gönderebiliyorsunuz.

Upload Mirrors dosyalarınızı ücretsiz bir şekilde 12 farklı dosya yükleme sitesine birden gönderebiliyor. Yüklemek istediğiniz dosyayı bilgisayarınızdan seçip karşıya yüklemek (upload) istediğiniz dosya yükleme sitelerini seçiyorsunuz. Upload butonuna bastığınızda dosyalarınız tek bir tıklama ile belirtmiş olduğunuz dosya yükleme sitelerine gönderiliyor.

Upload Mirrors bu basit işlem sonrasında yüklemiş olduğunuz dosyaya ulaşabilmeniz için indirme (download) linkini veriyor. Bu linke tıklandığında hangi dosya yükleme sitesinden indirmek isteniyorsa indirme işlemi gerçekleştiriliyor.

RapidShare, MegaUpload, EasyShare, DepositFiles, ZShare, FlyUpload, SendSpace, Badongo, NetLoad, MegaShare, ZippyShare ve UploadedTo gibi dosya yükleme sitelerinin desteklendiği Upload Mirrors, eğer internet üzerinde dosya paylaşımında bulunuyorsanız, bu işi kolayca yapmanızı sağlayan bir web servisi olarak karşımıza çıkıyor.


Feedback

  Comments: 2


  1. Bu sıra bir site üzerinden birden fazla siteye yükleme yapan sitelerle karşılaşıyorum. Yeni moda bu mu, yoksa ben mi karşılaşıyorum sadece, bilmiyorum. Ama güzel bir sistem olduğu bir gerçek.


  2. Daha önce böyle bir servis var mıydı bilmiyorum ama gerçekten faydalıymış.

Your feedback