En İyi Türk Torrent Siteleri


Torrent siteleri belirli içeriklere ulaşmak için .torrent uzantılı dosyaları bulabileceğiniz ve kullanıcılarla paylaşabileceğiniz sosyal ortamlardır. Bu torrent dosyalarını ise torrent indirme programları sayesinde çalıştırıp ulaşmak istediğiniz içeriği bittorrent p2p paylaşım platformu sayesinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. bkz. torrent nedir?

Torrent sitelerine örnek olması açısından yasal torrent sitelerinin yanısıra bugüne kadar hep en popüler torrent sitelerini aktarırken yurtdışı kaynaklı olan piratebay, isohunt gibi torrent sitelerini listelemeye çalıştık. Ülkemizde torrent paylaşımında bulunan ve aktif oldukça fazla sayıda torrent sitesi bulunuyor. Türk torrent sitelerinden bazılarını bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız. Bu torrent siteleri arasında üye alımı açık ya da davetiyesiyle üyelik kabul edenler olabilir.

Tabi torrent paylaşımı ve içeriği açısından detaylara girmeyeceğiz. Listeleme alfabetik sıralamayla yapılmış olup, aşağıdaki torrent sitelerinde en iyi gibi bir ayrım yapılmamıştır. Türk torrent siteleri arasından seçtiklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Eklemek istediğiniz türk torrent siteleri varsa yorumlarınızda bekliyoruz.

torrent

En İyi Türk Torrent Siteleri


Feedback

  Comments: 9


 1. Tek indirme ve direk indirme linki bulunan hdindir sitesine tavsiye ederim arkadaşlar


 2. Bir çok torrent sitesi kapanırken ErT Depom adlı yeni bir torrent sitesi açıldı. http://ertdepom.com adresinden ulaşabilirsiniz üyelikler bugun saat 00:00’ a kadar açık kalacak. Daha sonra ise kendi facebook adresleri ve davetiye dağıtan formlardan davetiye kodu temini yapıla bilecek. Daha çok film üzerine olan bu site de ayrıca dizi,yarışma ve showlar da yer almaktadır. En azında üye olup seed te kalarak bile destek sağlayabilirsek hep beraber güçlü bir site olabiliriz. Ayrıca site kurucu bir öğretmen olduğundan öğrencilere karşı ayrı bir tutum sergilemekte ve sadece öğrenciler için yükledikleri filmler ve diziler için fazla olmasa da destek amaçlı teşvikler vermektedir. Sizlerde Bu Aileye Katılmak ve Destek Olmak İçin Fazla Gecikmeyin. Herkese İyi Eglenceler…


 3. ertdepom diye bir site var yeni daha fakat gelişiyor günlük 5 -6 film upload ediyorlar ve vip üyelik derdi yok


 4. Paylaşım Aleminde En Kaliteli Site Olmak Üzere Sitemize Açtık.. VDRG Rip Grubumuz Sizler İçin En Kaliteli Bir Şekilde Rip Yapmakta..
  Sitemizde BluRay, Program, Oyun Vb. İçerikleri Bulabilir, Rahatlıkla İndirebilirsiniz..
  Paylaşımın Güçlü Fenomeni Olarak Çıktığımız Bu Yolda Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız. “Gelin Ve Haydi Paylaşalım”
  VipDepom.Net


 5. Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan “paylaşım” için yeni bir adresle karşınızdayız.

  http://www.torrentvip.org

  Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Başlangıç olarak yeni üyelerimize hoşgeldin hediyesi 10GB upload ve 1 adet davetiye hediye ediyoruz.

  Yönetim ekibimiz yaşlarının da verdiği deneyimle, sizlere hemen her konuda destek verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Sizleri de sitemize bekliyoruz. İsterseniz Dj, uploder ve moderator olarak görev alarak destek verebilirsiniz.

  Adımız da amacımızı ortaya koyuyor. Gelin ve “Hadi Paylaşalım”


 6. Merhabalar;

  Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla ” Daha iyisi nasıl yapılır ? ” ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

  Üye Alımımız açık… Üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 100GB Upload Kredisi ekleniyor. SeedTUrk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

  Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız http://seedturk.net bekleriz…

  ” Güncel Paylaşımın Tek Adresi ” diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

  http://seedturk.net/index.php

  Sevgi Ve Saygilar SeedTURK Yönetimi.


 7. http://www.alpstorrent.com/

  Türkiyenin ilk ve tek public trackerıdır.


 8. http://incitorrent.com/

  listede incitorrent yoksa bu sunum olmamısdır

Your feedback