Eski Facebook Profiline Dönmek


Facebook profil sayfaları için yeni arayüzünü duyurdu. Son fotoğraflar, arkadaş listesi gibi bileşenlerle yeniden tasarlanan ve şekillenen facebook profil sayfası, kullanıcıların facebook hesaplarında yeni dizayna geçmek istemeleriyle beraber hayat buluyor.

Facebook profil sayfası yeni düzenine geçtikten sonra bu yeni facebook profil sayfa tasarımını beğenmeyen kullanıcıların sayısı artmaya başladı. Böyle olunca eski profil sayfasına nasıl dönülebilir soruları sıklıkla sorulmaya başlanıyor.

Resmi olarak facebook yardım merkezi içerisinde yapılan açıklamaya göre yeni profil sayfasını kabul edip geçiş yapan facebook kullanıcıları artık eski dizayna geçemeyecekler. Çarelerin tükenmediği ve alternatiflere fazlasıyla açık web ortamında kullanıcıların eski facebook profillerine dönme gayreti farklı bir şekilde hayata geçmiş görünüyor.

Eski Facebook Profiline Dönmek

Bazı kullanıcılar tarafından denenerek bulunan eski facebook profiline geçme çalışması sonuç vermiş gözüküyor. Yapmanız gereken facebook hesabınızı kapatmadan sadece inaktif konuma getirip 10 veya 20 dakika o şekilde beklemek. Facebook hesabınızı tekrar aktive ettiğinizde eski profile genelde dönüş oluyor. Tekrar hatırlatmakta fayda var. Facebook hesabınızı kapatmıyorsunuz. De-active ediyorsunuz. Bu şekilde bir çözümün 20 dk sonra bile çalışmama ve seçmiş olduğunuz yeni facebook profili ile devam etme olasılığınız olduğunu da söylemek gerekiyor.


Feedback

  Comments: 3


  1. de-active ye nerden tıklıyoruz peki sadece hesabı dodur var :(


  2. yeni bi sayfa daha açıyım derken eskisi kayboldu eskiye giremiyorum ne yapmam lazım yardım edin lütfen..


  3. hesabı dondurup tekrar açtığınızda evet eski profil görüntüsü çıkıyor ama kısa süre sonra yenisi devreye giriyor

Your feedback