Firefox menü çubuğunu küçültün


Kullandığım Firefox sürümündeki sütün sayısı kullandıkça artı. Üsten başlayarak, menü çubuğu, gezi çubuğu, yer imleri çubuğu, sekme çubuğu olarak, toplamda 4 tane sütün var. Hal böyle olunca, benim gibi geniş ekran kullanıcıları bazı siteler için daha fazla görüş alanı isteyecektir. Bunun için de aşağıdaki eklentiyi kurmanız yeterledir. Eklenti sayesinde, menü çubuğu küçük bir simge halini alacak.Ardından gezi çubuğundaki tüm simgeleri menü çubuğuna taşıyın. Sonra da gezi çubuğunu iptal edin. Bu kadar. Eklenti’yi aşağıdaki adresten indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, kurulum için eklentiler penceresini açıp, içine atmanız yeterli olacaktır. Firefox’unuzu yeniden başlatmayı unutmayın.

Eklenti

http://www.codejacked.com/download-tiny-menu-update-for-firefox/


Feedback

  Comments: 5


  1. Kendiniz bir tane toolbar yaratıp istediğiniz öğeleri onun içine taşıyabilirsiniz. Tiny menü dahil hepsi aynı sırada olabilir.


  2. Ben eklentiyi yükledim ama resimdeki gibi Arama Çubuğu’nun yanına atamıyorum. Eskiden Dosya, Düzen… menülerinin olduğu çubukta kalıyor. Sürükleyip istediğim yere bırakamıyorum.

  3. Celal Barış Özdemir


    firefox çıktığından umutsuzca aradığım eklenti. sağolun.


  4. Tam ekran yapıp görev çubuğundan vazgeçmek istemeyenler için ideal :-)


  5. bence F11 daha iyi bi secenek :)

Your feedback