Gmail’in Yeni Görünümü


Gmail’de oturum açtığınız zaman yakında değişecek olan Gmail’in yeni görünümünü kullanabiliyorsunuz. Gmail’in yeni görünümü aslında Google uygulamalarının hemen hemen çoğundaki sade ve modern değişimin eposta tarafındaki yansıması diyebiliriz.

Yakın bir zamanda otomatik olarak yeni görünüme geçecek olan Gmail artık farklı temalarla daha sade ve modern bir görünüme kavuşmuş gözüküyor. Daha fazla özelleştirme sunan yeni görünüme basit bir şekilde gmail hesabına oturum açtıktan sonra sağ altta çıkan “Yeni Görünüme Geç” seçeneği seçilerek geçilebiliyor.

İleti dizilerinin geliştirildiği ve daha fazla özelleştirme imkanı sunan yeni gmail görünümü daha fazla tema seçeneği ile çok daha keyifli bir eposta hizmeti sunuyor.

Türkçe olarak detaylara buradan bakabilirsiniz.


Feedback

  Comments: 2


 1. Sayın Yetkililer,
  Google hesabımdaki yeni görünümünüzü hiç beğenmedim.Geçmiş aylarda yeni görünümü hiç beğenmediğim için zaman zaman girdiğim ve denediğim halde hiç ısınamadım.Eski görünümü devamlı kullanmak istiyorum.Herşey bütün pencereler elimin altındaydı sanki.
  Lütfen siz otomatik olarak yeni görünüme geçmediyseniz,benim hesabıma ait eski görünüme nasıl dönebileceğimi anlatırmısınızSaygılarımla,
  Prof.Dr.Hüdaver Coşkun
  Gazi Üniv.Sanat ve Tasarım Fak.Öğretim Üyesi


  • Hüdaver Bey merhaba,

   Bende sizinle aynı fikirdeyim. Yeni görünümü hiç beğenmedim ve bir türlü eski görünüme geçemedim. Konuyla ilgili herhangi bir geri dönüş aldıysanız beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim.

   Saygılar
   Murat Bahar

Your feedback