Google Anasayfa Online Pacman Oyunu


Google Anasayfası dünyada bir çok insanın başlangıç ekranı olduğunu söyleyebiliriz. Çoğumuzun internet tarayıcı ayarlarında anasayfa gösterimi genelde http://www.google.com.tr şeklindedir. İnternet aramalarını gerçekleştirmek, görsel arama ya da farklı kategorilerde bilgilere ulaşmak için google anasayfa üzerinden erişimlerimizi yaparız.

Belirli gün ve haftalarda ya da tarihe damgasını vurmuş önemli kişiler ile ilgili günlerde google logosunun değiştiğini biliyoruz ve o günlerde google anasayfaya giriş yaptığımızda gözlemleyebiliyoruz.

Pacman oyununu muhtemelen hepimiz biliyoruz. Dobişko olarak da bildiğimiz pacman vakit geçirmek üzere yaratılmış, basit ve önemli oyunlardan birisidir. Google daha önce bir günlüğüne pacman oyununu anasayfasına taşımış ve kendi logosu yerine göstermişti. Daha güzel olanı sabit bir google logo imajından öteye gidip pacman oyununu google logosu üzerinden online oynayabiliyorduk.

Belki üzerinden zaman geçti ama pacman oyunu google üzerinde duruyor. Standart google logosu yerine pacman oyunu ile birlikte gelen google logosunu “Google Anasayfa” olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için tarayıcınızın geçerli anasayfa adresini “http://www.google.com.tr” yerine “http://www.google.com/pacman/” şekline getirirseniz Google anasayfasında pacman oyununu her açılışta ya da anasayfaya gittiğinizde görebilir ve online oynayabilirsiniz.


Be the first to write a comment.

Your feedback