Google Chrome 2 Beta ve Yeni Chrome Blog


Google Chrome 2 Beta bugün duyuruldu. Google, Chrome için Beta duyurusunu gene Chrome için oluşturduğu yeni Chrome Blog üzerinden yaptı.

Google‘ın Chrome için kararlı sürümü Aralık ayında duyurmasından sonra ciddi bir şekilde tarayıcı piyasasında yer almak istediğini biliyoruz. Bu konuyu belirli yönleriyle Google Chrome ve Tarayıcı Piyasası başlığında anlatmıştık. Yeni Chrome Blog ve Google Chrome 2 Beta duyurusu ile Google, Chrome’a ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu.

Google Chrome 2 Beta öncesi sürümü daha önce tanıtmıştık. Yapılan testlere göre Aralık’ta duyurulan kararlı sürüme göre beta sürüm iki kat daha hızlı çalışıyormuş. Testin ayrıntılarına Google Chrome Blog üzerinden bakabilirsiniz.

Google Chrome 2 Beta öncesi sürüm duyurulduğunda kanal seçimi yapıp geliştirici veya kararlı sürüme göre Chrome güncellemelerini takip edebiliyorduk. Bu duyuruyla beraber Beta kanalı da bunların arasına girmiş oldu.

Diğer detaylara Google Chrome 2.0 Beta yazısından bakabilir ya da Chrome sayfasından Beta sürümü indirebilirsiniz. Get Google Chrome (Beta)

Google Chrome has a new beta


Be the first to write a comment.

Your feedback