Gözde Teknolojiniz Hangisi?


Mürekkep semalarına ulaşan yeni bir mim dalgasından merhaba. Öncelikle Autocad Günlüğü’nde bu mim dalgasını başlatan Orhan Bey’e ve pası bize atan DeepSo’dan Deniz Akın’a teşekkürlerimizi sunalım. Konuyla ilgili olarak sıralamak gerekirse sıralamamızı aşağıdaki şekilde oluşturabiliriz.

 1. Linux (Canımız işletim sistemimiz)
 2. İnternet
 3. Email (İşleri faks ile gerçekleştirdiğimizi düşünemiyorum)
 4. Web 2.0 ve yarattığı sosyal paylaşım ortamları
 5. Google ve Ürünleri
 6. Yenilikleriyle Apple (Ipod, Iphone)
 7. Mobil Sistemler
 8. Digital Fotoğraf Makineleri
 9. Usb Flashdisk (Koca dünyayı cebe sığdırdığı için)
 10. Kablosuz İletişim

Ben de Mürekkep üzerinden pasları Arslanlar Şehri’ne (Fatih), T-İnfection’a (Volkan) , Pınar’ın Linux Günlüğü’ne (Pınar) ve Gurkantr.com’a (Gürkan) aktarıyorum.


Feedback

  Comments: 3


 1. Bana gönderdiğin için teşekkür ederim alper.. Teknolojiyle aram bu aralar kötü ama neyse :)


 2. Hmm enteresan senin verdiğin link (https://murekkep.org/) şeklinde olduğundan galiba wp admin panelde çıkmamıştı. Deepso’dan geldiğini görünce ona cevaben yazmışım ben de. Şimdi senin sayfandaki linki daha yeni gördüm. Neyse sağlık olsun. Zaten gözde teknolojiler de aynıymış. Bol bol paslaşmış olduk :)


 3. Alpercim ben eburhan’dan pasımı almıştım, ancak Burhan kardeşim volkank.com’a pasını yollamış, yazımı yazdım ve size de pasımı göndermiştim. (Mürekkep’ten Fatih dedim ama artık Mürekkep ailesinden kim yazarsa kabulümüzdü) Görüyorum ki, bu sefer de t’infection.com paslanmış, bu durumda benimde yeniden yazmam gerekecek. İlgi ve alakanız için sağolun.

  Bu arada gözde teknolojilerimiz hemen hemen aynı, ben direk kopyalıyorum yazınızı… :)

Your feedback