HTC Sensation XE ve Beats Audio


HTC Sensation XE, HTC’nin Beats Audio ile kullanılarak geliştirilmiş ilk akıllı telefonu olacak. HTC’nin yeni Sensation serisi Htc Sensation XE için sloganı ise “stüdyo kaydı gibi müzik”.

Daha önce tanıttığımız HTC Sensation modeli temel alınıp ek özellikler getirilerek sunulacak Htc Sensation XE’nin işlemcisi 1.5Ghz hızında ve çift çekirdekli olacak. Htc Sensation’dan daha güçlü bir işlemciye sahip olacak Htc Sensation XE işlemcinin yanısıra 768MB RAM içerecek. Geliştirilmiş pil ömrüne sahip olacak yeni Htc Sensation’ın ekran boyutu 4.3 inç olacak ve 8 megapiksel kameraya sahip olacak. Kameranın 1080p video kaydetme özelliği olacağını da eklemek gerek.

Özetle android işletim sistemli Htc Sensation XE ile HTC, kullanıcılara sunduğu müzik deneyimini stüdyo kalitesinde bir ortama çekiyor olacak. Bunun yanısıra mobil cihazlarda ve akıllı telefonlardaki ses kalitesiyle kıyaslandığında HTC’nin Beats Audio ile standartları yukarı çektiğini söyleyebiliriz.


Feedback

  Comments: 1


  1. yurt dışından getirttim bu cihazı. mükemmelin ötesinde bir cihaz. oldukça yüksek bir para ödeyeceğim için geniş bir araştırma yaptım. şu an bu cihazın üstüne inanın hiç bir cihaz yok. kamera çekimi ve sesler harika bildiğiniz hd kayıt. fotoğraflar gözünüzün gördüğüne yakın kalitede.. beats ses sistemi ve kulaklığı muhteşem. stüdyo ses kalitesi vaad ediyorlardı, inanın doğru. bir müzik delisi olarak söylüyorum bunu, bu kalitede bir müzik şu ana kadar dinlemedim (İpod dahil)..

Your feedback