Lost 2010 Yılında Bitecek


Lost ile ilgili çok yazılıyor bu aralar. Dizinin spoiler olabilecek gelişmelerinden ziyade kendisiyle ilgili bir haberden bahsedeceğiz. Evet başlıktan da anlaşılacağı gibi Lost 2010 yılında son bulacak. Yapılan açıklamaya göre 2010 yılına kadar yani 3 sene içerisinde, geçtiğimiz sezonlarında olduğu gibi 22-24 bölüm olarak değil de her sezon 16 bölüm olarak düşünülüyor. Yani 3 sene zarfında toplamda 48 bölüme ulaşacaklar. Dizi 4. sezon ile birlikte 16 bölüm ve hiç ara vermeden yayınlanacak. Sonuçta 6 sezon sonunda 120 bölüme ulaşmış olacak ve bitecek. Hakkında birçok teori üretilen Lost‘un toparlayabilmesi için ancak bu kadar zamana ihtiyacı olacağı aşikardı. Bakalım gizemli Yalan Rüzgarı nasıl devam edecek.


Feedback

  Comments: 7


  1. umarım uzun seneler devam eder ben 50 yaşındada lost veya türevlerini izlemeyi isterim…


  2. Şimdi siz böyle söylediniz benim Lost hakkındaki heyecanım kırıldı :D Şükür ki Heroes iyi gidiyormuş, gelince bir çırpıda ikisini de bıraktığım yerlerinden başlar eritir sonra da güzel bir iki yorum karalamaya çalışırım. Ha gayret son 5 gün :D


  3. Hem de ne heyecan :) Allak bullak olduk 20. bölümden sonra. Aşmış bitirmiştir Heroes bizi. 2010’a kadar devam edecek deseler herhalde herkes mutlu olurdu. Zaten bu gidişle Heroes 2010’u da geçebilir. İnanılmaz bir yol haritası çizdiler ilerisi için.


  4. Lost most bunlar artık mazide kaldı, yeni heyecan Heroes’da bekleriz sizler(Geçiş yapmayanlar :) ). Cidden iyice cıvıttılar. Böyle olmamalıydı. Bir kere kullanıcı da sabır var, onu da tüketmesinler. Değil mi :)


  5. Hehe Volkan güzel bir yaklaşım. Keşke öyle olsa. Direkt seninle irtibata geçerdik. Türkiye’de lost oynamıyor. Yani digitürkte oynasa bile herkes internetten indirip izliyor. Yani güncel bir şekilde Amerika ile aynı anda gidiyoruz. Şu anda tüm dünya ile 3×19 u bitirdik bu hafta 3×20’yi izleyeceğiz.

    @pherro aynı düşünüyorum. Ama gene de bu sezon finalinde ya da 4. sezonda birçok soru işareti cevap bulacak diye düşünüyorum. Eğer bulmazsa dayanılacak gibi değil. Kesin bırakırız.


  6. dizi ilk bölümlerdeki kadar insanı kendine bağlayıcı özelliğini yitirdi gibi düşünüyorum. Artık gitgide sıkıyor insanı. herhalde 2010 yılına kadar dayanamam ve izlemeyi bırakırım.


  7. Çok merak ediyorum Alpercim şimdi Türkiye de Lost hangi bölümü yayınlandı biliyorsundu belki Almanyada da var uzun zamndır bende kaçırmıyorum bizim bölümler önde gidiyor sorun ne olacak söyliyeyim :)))

Your feedback