Parçalara ayırılmış iPhone görüntüleri


Bildiğiniz gibi Cuma günü saat 18.00‘de Amerika’da iPhone satışa çıkartılmıştı. Eski bir teknoloji , fakat tüketicileri ve Apple sayesinde bu kadar çok sevilmeyi başardı. Sevilmek de demeyelim, sadece Apple olduğu için almak ve kendini tatmin etmek olabilir. Ethem Tolga bu konu hakkında çok güzel bir yazı yazdı, neden alınmaması gerektiğini tüm ayrıntıları ile kısa kısa anlatmış.

Bazı Apple tüketicileri 4-5 gün öncesinden Apple mağaza sıralarına girerek, bu ilk iPhone’lardan almaya başardı. Ardından teker teker tüm bileşenleri sökmeye başlamış. Bildiğiniz gibi iPhone’nun ne pili değiştirebiliyor, ne de ayrı bir hafıza kartı takılabiliyor. Hepsi birbine yapıştırılmış şekilde geliyor.

Fotoğrafları görmek için AnandTech sitesine bakabilirsiniz.


Feedback

  Comments: 5


  1. Öncelikle bu iphone un pilinin değişmemesi ,söylentiden öte bir şey değil.Bir kaç gün önce kendi cihazımın pilini değiştirdim.Ayrıca cihaz mail ve internet uygulamaları açısından çok kullanışlı.Aynı zamanda hafızası entegre olsada takdir edersinizki 16 gb oldukca yeterli bir kapasite.Geliştirilebilir platformu ve 3. parti yazılımlarıda sonsuz olanaklar saglıyor.Bence oldukca verimli bir cihazı.


  2. Evet oldukça pratik, o nedenle 2 elle kullanmak şart :-)


  3. kim ne derse desin iphone bütün telefonlardan daha hızlı ve pratik ve hergün yeni yazılımları çıkıyor telefon ötei bir makine


  4. bizleri bu tür konularla aydınlattığınız için çok teşekkür edrim.iphone larda kartın değişmemesi kötü. ssizlerden daha haber bekliyoruz.başarılar….


  5. Tüketiciyi aydınlatmak açısından güzel bir yazı yazılmış gerçekten.Pili bir yana koyalım hafıza kartının gerçekten değiştirilmesi gerekirdi.

Your feedback