PhotoFunia ile Eğlenceli Fotoğraflar Artık Türkçe


PhotoFunia yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınıza efektler katabileceğiniz eğlenceli bir site. PhotoFunia üzerinde fotoğraflarınızı yükleyip, sayısı oldukça fazla olan hazır efektlerden bir tanesini seçip, kısa sürede seçtiğiniz efekte göre yeni fotoğrafınızı eğlenceli bir hale sokabiliyorsunuz.

PhotoFunia artık Türkçe olarak hizmet verebiliyor. PhotoFunia hakkında kısmında ülkelere göre çevrilen dilleri gördükten sonra kendileriyle yaptığım yazışmalar sonucu photofunia menülerinde ve uyarılarında çıkan mesajları Türkçe’ye çevirdim. Çok kısa bir zaman içerisinde Alexey, PhotoFunia üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp geri dönüş yaptı. Bugünden itibaren Türkçe dili site navigasyonu içerisine eklendi. Photofunia.com adresine girdikten sonra en alt kısımdan dili Türkçe’ye çevirebilir ya da direkt olarak tr.photofunia.com adresini kullanabilirsiniz.

[ad code=1]
PhotoFunia ile tanıştıktan sonra “PhotoFunia ile Resimlerinize Fark Katın” başlıklı bir yazı yazmıştım. PhotoFunia ile neler yapılabileceğine ve özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Eğer çeviri ile ilgili gözünüze çarpan eksiklikler ya da yanlışlıklar olursa yorumlarınızda belirtebilir ya da iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.


Feedback

  Comments: 21


 1. Gerçekten çok güzel bir site. Yüz tanıma teknolojisi ve türkçe olması zaten harika. Ben de sitemde bazen site hakkında haberler yazıyorum. Gerçekten çok ilgi çeken bir içerik, çok fazla ziyaret ediliyor. Yılbaşı ile ilgili yenilikleri yazmıştım en son. http://www.umityildiz.com/2010-12-13/photofunia-ile-sevdiklerinize-yilbasi-surpizi-712


 2. bayıldım yyyyya


 3. büyle güzel bi program sunduğunuz için teşekörler =)))


 4. hıım güzelmiş


 5. çok güzel süperrrr………


 6. ayça madem biliyorsun bizede söylede bizde bilelim de yapalım dime yani


 7. tek kelimeyle süper


 8. cok guldir vala


 9. DEHŞETTTTTTTTTTTTT


 10. ya spr bi şey indirmeyi de biliyorum bürsürü yaptımm:d


 11. öğrene bilirmiyim


 12. nasıl yapıyorsunuz


 13. ya bu photofunia programını indirme imkanımız varmı acaba_? bilgilendirirseniz sevinirim…şimdiden tşkler…


 14. slm gercekten cok güzel bi purogram olmuş tek kelimeyle harika


 15. burda bari miliyetcilik yapmayın yaw allah aşkına…


 16. gerçekten güzel program birazdahafazla efekt olsa bide bişy sorucam acaba o resmlerimi kaydoluyomu ? aman nolur kaydolması maksat eylence değilmi zaten


 17. Mudur gerçkten harıkasın… O Sitede türkçeyi türk bayragını görmek gerçekten güzel. Tebrk ederim

Your feedback