Sahipsiz Minik Patiler


On sene kadar kedi sahibi olmuş birisi olarak bu site ile karşılaştığımda ne kadar sevindiğimi anlatamam. Kendi kedimi 1991 yılında bir gece yarısı sokağın ortasında bulmuştum. Onun kaderi hayatını benim evimde geçirmekmiş. Sahipsiz kediler için oluşturulmuş çok güzel bir blog sayfası “Sahipsiz Minik Patiler“. Sitenin amacı yardıma muhtaç sokak hayvanlarına güzel yuvalar bulmak ve yardım etmek. Resimler eşliğinde belirtilen hayvanlar hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Ayrıca yanında irtibat bilgileri yer alıyor. Siz edinmek istemeseniz bile etrafınızda bir hayvan sahibi olmak isteyen bir arkadaşınız olabilir. Bunun için yönlendirilebilecek herhalde en güzel yer bu site olsa gerek.

Link : http://sokak-kedileri.blogspot.com/


Feedback

  Comments: 5


  1. Ne güzel bir sürpriz bu Serkan. Bir çekim alanı olduğu kesin. Ama maalesef pisicik birkaç ay sonra yaşayacağı ayrılığın farkında değil :) Kolaylıkla dilerim.


  2. Hehe, askerde gazinoda bile bir kedi buldum. tüylü ,yumak gibi, merinos koyunu cinsi :D bir kedi. Hemen alıştı bana, keratalar seveni biliyorlar.


  3. Keşke benimkinin de ömrü uzun olsaydı da o kadar seneyi görseydi. Ölümünden sonra yeri doldurulamaz diye engel var maalesef şimdi. Yoksa siteye bakınca içim içimi yiyor edinmemek için.


  4. Üzüldüm uzun süre yaşamadığına, ilkinin yeri zor dolar haklısın ancak yeni bir tane olsa çok da güzel olur.Ben sokakta görüklerimi bile yakalayıp mıncıklıyorum, o derece bağımlısı oldum yani. Onları severek bir şeyler yapmak insanı stresten uzaklaştırıyor.

    Bu satırları yazarken biri kucağımda monitöre bakıyor örneğin :-)


  5. Beni de çok sevindiren bir site bu. @alper kedi tecrübem senden daha fazla gibi, ben 20 senedir kedilerle iç içeyim ve evimizde 5’ten az kedi hiç olmadı :-) Site umarım ziyaretçiyle dolar taşar, kedi ve hayvan severler tarafından ilgi görür.

Your feedback