Samsung Galaxy Note Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi


Samsung’un galaxy serisi içerisinde akıllı telefon ile tablet pc arasında bir noktada sunduğu Samsung Galaxy Note Türkiye satış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi aktaralım. Samsung Galaxy Note Türkiye satış tarihi muhtemelen 2011 Kasım ayı ortası gibi düşünülüyor. Bu durumda Galaxy Note Türkiye’ye daha erken gelecek gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Note özellikle sunduğu 5.3-inç ekran boyutu ile sektör içerisinde çok farklı bir konumda yer alıyor. Akıllı telefonlar ile 7-inç ekran boyutundan başlayıp 10.1-inç ekrana kadar ulaşan tablet pcler arasında kalan Samsung Galaxy Note özelliklerine bir önceki yazımızda değinmiştik.

Samsung Galaxy Note ilk olarak Berlin’de IFA 2011 fuarında duyurulmuştu. 1.4 Ghz işlemci hızı, Android işletim sistemi ve özellikle 5.3 ekranı ile farkını ortaya koyan Galaxy Note merakla bekleniyor. Samsung Galaxy Note Türkiye satış fiyatı ise 2000 – 2200 TL seviyelerinde bekleniyor. Tabi Turkcell ve Vodafone tarafından muhtemel tablet pc kampanyalarıyla karşılaşma durumumuz da yüksek. Bekleyip göreceğiz.

Türkiye satış tarihi 05 Aralık 2011 ve satış fiyatı 2400 TL olacak Samsung Galaxy Note için Hepsi Burada üzerinde ön sipariş alınıyor. Detaylarını Samsung Galaxy Note N7000 05 Aralık’ta Türkiye’de yazısından öğrenebilirsiniz.


Feedback

  Comments: 2


  1. Samsung Türkiye garantili olarak türkiyede de satışa sunuldu. İlk defa bekletmeden türkiye de satışa sundu samsung…. Hemde 2239 tl

    http://www.samsungevi.com/Cep-Telefonu-samsung-N7000-NOTE-3g-android-cep-telefonu-380080.html


  2. denedim bu telefonu güzel gayet

Your feedback