SEO Teknikleri : Türkiye’nin En Güncel SEO Platformu


2009’a başlarken Google Seo yazısını aktarırken, Google’ın resmi olarak Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi sunmasını, daha iyi Google sırası ve indekslemesi sağlamak isteyen site yöneticileri için olabilecek en iyi başlangıç kaynağı olarak değerlendirmiştik. Buna ek olarak SEO için alt kırılımları düşündüğümüzde aslında yapılması gereken çok iş olduğunu biliyoruz. Bu ana kaynağın yanı sıra elbette SEO hakkında gene Google üzerinden arama yaptığınızda fazlasıyla bilgiye ulaşacaksınızdır. Peki SEO ile ilgili tüm bilgilerin tek bir yerde toplandığı kaynağa ne dersiniz. Bu durumda Google SEO Rehberi’nin yanında mutlaka SEO Teknikleri’ni ziyaret etmenizi öneririm.

Bugün Google Reader üzerinde Yakuter’in Seo Teknikleri için tanıtım ve bir nevi resmi duyuru yazısını “Ve Nihayet Seo Teknikleri” okuduğumda oldukça keyif aldım. İnternet’in gelişme süreci içerisinde Türkçe olarak bilgilenmeyi hepimiz fazlasıyla hakediyoruz. SEO Teknileri bu konuda içeriğini gayet düzenli bir şekilde oluşturuyor ve bizlere SEO hakkında ihtiyacımız olan bilgileri güzelce toparlıyor. Aktif bir de forumu olan Seo Teknikleri’nin altyapısını WordPress oluştururken, tasarım ve kodlamayı gene Yakuter’in yaptığını görüyoruz. İlk izlenim olarak sıcak ve samimi bir yapıya sahip Seo Teknikleri’ni mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Eğer destek olmak isterseniz Seo Teknikleri Hakkında sayfasına göz atabilirsiniz. Link olarak desteğin yanısıra oluşturulmuş 468×60, 125×125 ve 32×32 logoları kullanabilirsiniz. Mürekkep.org olarak ilk etapta Blogküme için uyguladığımız desteği Seo Teknikleri için de uygulayarak sağ tarafta 125×125 logosunu yayınlayacağız.

Sözü daha fazla uzatmadan emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarak sizi Seo Teknikleri’ne alalım.


Feedback

  Comments: 8


 1. seoteknikleri.com bunu hak ediyordu.başarılarınızın devamını dilerim.

 2. Temizlik Makinaları


  Seo teknikleri sitesi hakikaten Türkiye’deki seo çalışmaları açısından, öncü bir site olduğuna inanıyorum. Yiğit beye, ekibine ve sizlere başarılar diliyorum.
  Destek anlamında bende seo tekniklerine destek vereceğim.

  Saygılarımla

 3. karadayı vidanjör


  vidanjör,kuka,karadayı vidanjör,


 4. İlginize esas ben teşekkür ederim Yiğit Bey.  Yazılarınızı keyifle okumaya başladık bile. Tekrar yolunuz açık olsun.


 5. Mürekkep.org gibi RSS Readerımdan eksik etmediğim bir blogda,tanıtımımızı görmemiz gerçekten gurur verici. Paylaşımınız için teşekkür ederim.


 6. Bu güzel blogunuzda sitemizi tanıtıp destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.


 7. Rica ederim. Çalışmalarınızda başarılar.


 8. Bu güzel yazıdan sonra söyleyecek fazla söz bulamıyorum. Desteğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır. Umarım ülkemiz okurlarına her geçen gün daha faydalı oluruz. Tekrar sonsuz teşekkürler.

Your feedback