Taşınabilir (Portable) Firefox 4 İndirin


Mozilla Firefox 4 resmi olarak duyuruldu. Firefox 4 duyurusu sonrası milyonlarca firefox kullanıcısı firefox 4 final sürümünü dünya genelinde indirmeye başladı. Firefox 4 indirme istatistikleri sayfasında güncel firefox indirme sayısı takip edilebilir.

Birçok yeni özellikle gelen firefox 4 için eklentiler birer birer güncellenip firefox 4 uyumlu hale gelirken, daha hızlı ve donanım hızlandırıcılı bir firefox sürümü ile karşı karşıyayız. Firefox 4’ü indirip bir masaüstü uygulaması olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Firefox’un final sürümü firefox 4 indirip bir usb flash bellek ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

PortableApps.com tarafından taşınabilir firefox 4 yani Mozilla Firefox Portable Edition 4.0 17 dilde duyuruldu. Firefox 4 taşınabilir versiyonu ile web geziniminde tercih ettiğiniz Firefox internet tarayıcısını yanınızda istediğiniz yere götürebilir ve istediğiniz bilgisayarda kendi ayarlarınızla kullanabilirsiniz.

Bir usb disk, flash bellek içerisine yükleyeceğiniz taşınabilir firefox 4 sayesinde yer imleriniz, firefox ayarlarınız, kurmuş olduğunuz firefox eklentiler sizle beraber istediğiniz bilgisayarda istediğiniz şekilde çalışıyor durumda oluyor.

Taşınabilir (Portable) Firefox 4 İndirin

Taşınabilir Firefox 4 yüklemek için aşağıdaki linkten taşınabilir firefox paketini indirip taşınabilir harddiske veya usb flash bellek üzerine yükleyebilirsiniz. Otomatik olarak yaratılan FirefoxPortable dizininde gerekli dosyalar yüklenmiş olacak. Çalıştırmak için FirefoxPortable.exe dosyasını çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Taşınabilir Firefox 4 indirin


Be the first to write a comment.

Your feedback