Turkcell T11 Maxiphone Fiyatı ve Özellikleri


Turkcell T11 Maxiphone Android işletim sistemli yeni Turkcell akıllı telefonu olarak Turkcell iletişim merkezlerinde satılmaya başlandı. Turkcell T10 ve Turkcell T20 Maxiphone ile ülkemizdeki akıllı telefon pazarında iddialı şekilde yer alan Turkcell şimdi Turkcell T11 ara modeli ile satışlarını artırmayı düşünüyor.

Turkcell T10 ve T20 arasında bir özellik ve fiyat politikasının belirlendiği, muhtemelen Turkcell T11 Maxiphone ismini burdan aldığını düşündüğümüz T11 modeli, diğer Turkcell modellerinden farklı olarak yeni NFC (near field communication) özelliğini barındırıyor.

Turkcell, 2011 yılında 300 bin adet sattığı T10 ve T20 Maxiphone modellerini Huawei ile ortak bir şekilde son kullanıcıyla buluşturmuştu. Turkcell bu sefer Huawei yerine ZTE ile ortak çalışarak Turkcell T11 ya da bir başka deyişle ZTE Racer II akıllı telefon modelini son kullanıcıya sunmuş oldu.

Turkcell T11 akıllı Maxiphone telefonun en çok dikkat çeken özelliği ise Cep-T cüzdan uygulaması ile beraber gelmesi gibi gözüküyor. Cep-T cüzdan uygulaması sayesinde Türkiye’de 60 bin noktada şifresiz ve imzasız mobil ödeme yapılabiliyor. Ayrıca Turkcell T11 sahipleri, Turkcell Cep-T Cüzdan uygulaması ile Türkiye’de ilk kez cep telefonları ile KGS gişelerinden geçiş yapabiliyor olacak.

Turkcell T11 Maxiphone Teknik Özellikleri

 • Android 2.3.5 işletim sistemi
 • 600 MHz ARMv6 İşlemci ile 256MB RAM
 • 2.8-inç ekran boyutu ile 320×240 çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekran
 • 3.2MP arka kamera
 • MP3 çalar, Sesli arama ve sesli mesaj
 • Wi-Fi, GPS, NFC
 • Push e-posta
 • 16GB Micro SD kart ile artırılabilir bellek
 • 104 x 55.4 x 13.5 mm ve 100 gram

Turkcell T11 Maxiphone Fiyatı

Turkcell T11 Maxiphone kontratsız peşin fiyatı 389TL olarak belirlendi. Turkcell T11 389TL fiyatının içerisinde telefonun kılıfı, arka kapak ve ekran koruyucusundan oluşan aksesuar seti, 3 ay boyunca her yöne 250dk konuşma, 250MB internet ve Turkcell Müzik’ten ücretsiz 50 şarkı bulunuyor.

Turkcell T11 kontratlı fiyatı ise mevcut Turkcell tarifenize ek olarak ilk etapta 24 ay x 14.90TL şeklinde belirlenmiş. Bu paket içerisinde internet kullanımı 3 aylık toplam 250MB belirlenmiş. Bir diğer Turkcell T11 kontratlı paketi ise 24 ay boyunca 250MB internet paketiyle beraber aylık 27.5TL şeklinde belirlenmiş.


Feedback

  Comments: 7


 1. demek bu telefon müziği çok seviyor kapı gıcırtısında bile oynuyor;) daha ne istiyorsunuz ? eğlenceli bir tel. diğer teler gibi yüzü asık değil :)


 2. Evet arkadaşlar bende de aynı sorun var. Telefon durup dururken melodi çalmaya başlıyor.Acaba bir sıkıntımı var bilen varsa yardım edebilrmi.


 3. arkadaslar bu telefondan ben aldım ve bi konuda sıkıntı var menüden müziğe bastıgımda direk son acılan müzik calmaya baslıyor ben istedigim şarkının üzerine basmadan açılıyor ve bazen durduk yerde kendi kendine müzik açılıyor ve çalmaya başlıyor bi yardımcı olursanız sevinirim


 4. bende bu telefonu alacağım sanırım fakat bu telefon en fazla kaç gb hafıza kaldırır?müzik dinlemek için sordum…kasarsa n70 ile dinlemeye devam ederim.


 5. bu telefonu almayı düşünüyorum fakat wi-fi ile internete bağlandığımda video açıyormu.?


  • Evet açıyor tabi. Tüm android işletim sistemli telefonlar wifi veya 3g ile internet bağlantısı sağlandıktan sonra online video izleyebilirler.

Your feedback