Vodafone iPad 2 Kampanyası


Vodafone iPad 2 Kampanyası ile Apple iPad 2 almak isteyen kullanıcılara Vodafone tarafından uygulanan farklı ödeme imkanlarıyla seçenekler sunuluyor. Vodafone iPad 2 kampanyası rakibi diyebileceğimiz Turkcell’in iPad 2 kampanyasına göre daha uzun sürecek. 31 Mart 2012 tarihine kadar sürecek olan Vodafone iPad 2 kampanyasında tek başına yani kampanya dahilinde olmadan iPad 2 satışı yapılmayacak.

Vodafone iPad 2 Kampanyası

“iPad 2 Süper internetiyle birlikte Vodafone’da” sloganıyla duyurulan kampanyanın Vodafone tarafındaki özelliklerine kısaca bakalım. Ardından Vodafone tarafından sunulan iPad 2 fiyatlarına ayrıca değiniyor olacağız. Vodafone iPad 2 kampanyasının en önemli özelliği yurtdışı kullanımında aylık 50MB internet veriliyor olması. 1GB ve 4GB data hattı seçenekleriyle iPad 2 kampanyasına dahil olanlar Vodafone’un yurtdışı avantajlarının yanısıra 50MB ek hizmeti de alıyor olacaklar.

iOS 5 işletim sistemi ile daha da güçlenen ve tablet pc piyasasının Apple tarafındaki en önemli ürünü iPad 2, Türkiye’de Turkcell’den sonra Vodafone tarafından da kampanya ile sunuluyor. Vodafone iPad 2 kampanyasının 24 aylık ödeme planına göre oluşturulmuş fiyatlarına bakalım.

Vodafone iPad 2 Kampanyası Fiyatları

Vodafone iPad 2 kampanyası fiyatları 24 aylık ödeme planı oluşturularak müşterilerine sunuluyor. Wi-Fi + 3G özellikli ve ilk seçenek olan 16 GB depolama alanı imkanı ve 250MB internet sağlayan bir iPad 2 düşünürseniz, Vodafone iPad 2 kampanyasındaki maliyeti 80 x 24 = 1920 TL. Turkcell iPad 2 kampanyasında aynı plan için 1944 TL bir ücret oluşmuştu.

Vodafone iPad 2 kampanyasının diğer depolama seçeneklerine ve data hattı seçimlerine göre oluşan fiyat tablosu 24 ay ödeme olanı esasına göre aşağıdaki gibi oluşuyor.

iPad 2 250 mb 1 GB 4 GB
16 GB 80 TL 85 TL 95 TL
32 GB 95 TL 105 TL
64 GB 115 TL

Tablet pc seçimi aşamasında zorlanıyorsanız Mürekkep üzerinde yazdığımız tablet pc yazılarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Ve elbette almak istediğiniz ürün olan iPad 2 özellikleri için geçmiş yazılarımız size referans olacaktır.

Güncelleme : Turkcell ve Vodafone iPad 2 Kampanya Karşılaştırması


Be the first to write a comment.

Your feedback