WikiMindMap ile Wiki İçeriğine Kolay Erişim


Maalesef henüz Türkçe wiki arama listesinde bulunmuyor. Wikipedia kullananlar bilirler. Bilgiye erişim konusunda bizlere en iyi desteği sağlar. Oldukça fazla sayıda metin, wiki dili ile belirli başlıklara bölünmüş ve kategorize edilmiştir. Google yardımı ya da wiki içi arama ile erişim kolay gözükse de bazen içeriğinde boğuluruz.

WikiMindMap bu noktada ortaya çıkıyor ve açıkçası keyifli arayüzü ile bilgiye erişimde kolaylık sağlıyor. Aratılan kelimenin haritası, olabilecek başlıkları ile karşınıza geliyor. Flash ile yazılmış arka planda alt başlıklara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Site haritası tadında ulaştığınız menüler aracılığı ile belki de gözünüzden kaçan bir bilgiye ulaşmanız mümkün olabiliyor. Umarım Türkçe wikipedi de kısa zamanda listede olur.


Feedback

  Comments: 3


  1. Beğendiğinize sevindim. :)


  2. Bilgi’yi çok güzel bir şekilde bize sunuyor. Anime diye aratınca o kadar şeyi anında görebildim. Kesinlikle mükemmel bir şey.


  3. Alper, yeni site keşiflerine hayranım. Yine süper (evet cidden süper) bir siteyi keşfedip bize sunmuşsun. Çok beğendim kendilerini, hemen Firefox Bookmarks Toolbar’da yerini aldı :) Kullanması oldukça keyifli, bir o kadar da etkili bir site, çok şaşırtıcı neticelere ulaşabiliyor insan, oldukça kullanışlı.

Your feedback