WordPress 2.8.1 Duyuruldu


WordPress 2.8.1 duyuruldu. WordPress 2.8 Baker olarak ilk duyurusu yapıldıktan sonra oluşan hatalar ve güvenlik güncellemelerini içeren wordpress 2.8.1 sürüm duyuruldu.

WordPress 2.8 şu an için indirilebilir durumda gözüküyor. WordPress altyapısı ile oluşturduğunuz günlüklerinizin yönetim panelinde wordpress 2.8.1 sürüme yükseltebileceğinize dair güncelleme uyarısını görmeye başlamışsınızdır. WordPress 2.8 duyurusundan sonraki hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemelerinin yanısıra wordpress 2.8 sonrası yapılan değişikliklere buradan bakabilirsiniz.

WordPress 2.8.1

Bu arada diğer günlüklerden birinde aldığım bir güncelleme hatasının çözümünü aktarayım. Güncelleme esnasında bağlantı durdu ve ilerlemedi. Sonra hem yönetim paneli hem de günlük adresine girmek istediğimde aşağıdaki mesaj ile karşılaştım.

“Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.”

Eğer böyle bir durum yaşarsanız wordpress günlüğünüzün kurulu olduğu dizinde yani /wp-admin klasörünün bulunduğu yerde güncelleme esnasında oluşturulmuş .maintenance dosyasını silmeniz yeterli olacaktır. “çözüm linki”


Feedback

  Comments: 4


  1. harika bir sürüm gercekten


  2. Ben yeni farkediyorum ama bende blogumu guncellemek istiyorum.


  3. Harika gerçekten , bende en kısa sürede blogumu güncelliyeceğim.

  4. bilgisayar teknik servis


    HARİKA SURUM YUKLEMEK ISTIYORUM KISA ZAMANDA

Your feedback